Catering

Menu, která podáváme jsou lahodná s bohatou chutí a vybraných kombinací, stejně jako prvotřídní nápoje. Catering zajišťujeme vždy kompletně, ať už se jedná o party, bankety, rauty, koktejly, coffee breaky, eventy, setkání nad číší vína či velké kongresy a konference. Svatby připravujeme s plným servisem a jsme schopni zajistit je včetně obřadu, ubytování atd.
Skvěle připravené akce zajišťujeme kdekoliv v ČR. O tom, že NA catering svou práci opravdu umí, svědčí naše reference.

Zadejte si vypracování cenového nabídky, kterou zpracováváme podle Vašich představ a možností. Proto nemám žádnou univerzální. Vždy je přizpůsobena plně Vašim požadavkům.

Akce dokážeme nejen přivézt za Vámi, ale můžeme Vám nabídnout pro jejich konání i překrásné prostory malých i velkých sálů, restaurace a nádvoří v hotelu Nové Adalbertinum, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. V hotelu, který byl původně jezuitskou kolejí a kde se historie snoubí s citlivě pojatým vybavením moderní doby. K tomu Vám zajistíme kromě běžného vybavení i pronájem audiovizuální techniky.

Garden party

Garden party nebo též zahradní slavnost, je příjemné společenské setkání přátel a vůbec se nemusí konat jenom na zahradě. Označujeme tak všechny společenské události, které se konají "venku", ať už v otevřené přířodě nebo ve venkovních prostorách komplexu budov, parcích, zámeckých zahradách apod. Velmi často se takové party pořádají na golfových hřištích, která jsou sama o sobě krásným místem v přírodě. Atmosféra bývá uvolněná, oblečení se volí neformálního stylu.

Raut a recepce

Raut je neformální akcí, která má své místo zhruba uprostřed mezi koktejl party a slavnostním banketem. Hodí se pro klientské akce firem, kde hosté proberou pracovní i osobní témata, a dále pro příležitosti jakými jsou vědecké konference, filmové či divadelní premiéry, otevření nových obchodních prostor apod. Pohoštění probíhá formou studeného a teplého bufetu. Koná se v prostorných sálech nebo ideálně pod širým nebem. Hosté se obsluhují sami za asistence personálu. Raut, který má na začátku slavnostní proslov a přípitek, pak nazýváme recepcí.

Coffee break

Coffee break je menší formou pohoštění pro účastníky konferencí, seminářů a školení. Stejně tak je hojně využíván při jednáních uvnitř společností a s obchodními partnery. Důraz se klade na kvalitu podávaných nápojů, zejména kávy, čaje a ovocných džusů. Jídlo by mělo být lehké ve formě studeného bufetu, pestrá by měla být i nabídka dezertů a čerstvého ovoce. Coffee break trvá obvykle 20 až 30 minut.