Svatby

Dokonalá svatba od NA catering

Catering sám o sobě je velmi kreativní. Mnohé akce jako např. raut, banket či recepce jsou svázány určitými konvencemi, ale u svatby lze kreativitě dát volný prostor. Ovšem pouze za předpokladu, že tuto kreativitu bude řídit někdo, kdo perfektně rozumí své práci a je schopen zajistit vše podle Vašeho přání. NA catering takové věci bezpochyby umí.

Tým lidí v NA catering si plně uvědomuje, že pro snoubence je svatba výjimečným dnem, kdy chtějí mít vše dokonalé! Vyslechneme Vaše představy a navrhneme ideální řešení nejen pro svatební hostinu.  Spolupracujeme s několika dalšími profesionály, ať už ohledně květinové výzdoby, fotografování či hudby atd.

Jsme si vědomi toho, že svatební hostina není jen výborné menu, ale také dokonalý servis. Zařídíme, aby svatební hostina a vše s ní spojené bylo příjemnou vzpomínkou nejen pro Vás, ale též pro Vaše hosty. Přípravíme, dovezeme, uklidíme, odvezeme. Požádejte nás o cenovou nabídku, vždy ji zpracováváme jednotlivě podle Vašich přání a představ.

Na Vás a Vašich hostech bude jen si užít krásného slavnostního dne.

Ukázky svatebních menu

Svatební menu 1   Svatební menu 2   Svatební menu 3   Svatební menu 4

 

 

Spolupráce s hotelem Nové Adalbertinum

Nemáte-li vhodné místo pro Váš jedinečný den, zajistíme pro Vás celou svatbu včetně obřadu v hotelu Nové Adalbertinum. Hotel Nové Adalbertinum disponuje nádhernými prostory, které jsou pro konání svatby přímo stvořené. Jednou z mnoha předností je vzdušné venkovní nádvoří s pohádkovými terasami. Vnitřní haly hotelu, který býval jezuitskou kolejí, dodají svatbě nádech tajemna a exklusivity.

Svatební hostinu je možné uspořádat v restauraci hotelu (cca 40 hostů), v refektáři (cca 100 hostů) či ve velkém sále (cca 200 hostů).
Pro svatební hosty lze využít ubytování v historických pokojích a pro novomanžele je připraveno svatební apartma.


Garden party

Garden party nebo též zahradní slavnost, je příjemné společenské setkání přátel a vůbec se nemusí konat jenom na zahradě. Označujeme tak všechny společenské události, které se konají "venku", ať už v otevřené přířodě nebo ve venkovních prostorách komplexu budov, parcích, zámeckých zahradách apod. Velmi často se takové party pořádají na golfových hřištích, která jsou sama o sobě krásným místem v přírodě. Atmosféra bývá uvolněná, oblečení se volí neformálního stylu.

Raut a recepce

Raut je neformální akcí, která má své místo zhruba uprostřed mezi koktejl party a slavnostním banketem. Hodí se pro klientské akce firem, kde hosté proberou pracovní i osobní témata, a dále pro příležitosti jakými jsou vědecké konference, filmové či divadelní premiéry, otevření nových obchodních prostor apod. Pohoštění probíhá formou studeného a teplého bufetu. Koná se v prostorných sálech nebo ideálně pod širým nebem. Hosté se obsluhují sami za asistence personálu. Raut, který má na začátku slavnostní proslov a přípitek, pak nazýváme recepcí.

Coffee break

Coffee break je menší formou pohoštění pro účastníky konferencí, seminářů a školení. Stejně tak je hojně využíván při jednáních uvnitř společností a s obchodními partnery. Důraz se klade na kvalitu podávaných nápojů, zejména kávy, čaje a ovocných džusů. Jídlo by mělo být lehké ve formě studeného bufetu, pestrá by měla být i nabídka dezertů a čerstvého ovoce. Coffee break trvá obvykle 20 až 30 minut.